https://goo.gl/images/Spi884

Sylvadog Bohemia -  SHIH-TZU

ZÁJEMCŮM O ŠTĚŇÁTKO !!!

 

Štěňátka narozená v mé chovatelské stanici  jsou odchována pod neustálým dohledem. Při porodu a první čtyři týdny po něm jsou štěňátka spolu s maminkama v porodních bedýnkách v ložnici, v dalších týdnech již dělají tůry po celém domě a je-li pěkné počasí, prozkoumávají zahradu. To vše pod dohledem mým a ostatních členů naší lidské i psí rodiny:-))

  

Každé dva až tři týdny jsou štěňátka odčervována BANMINTH pastou nebo přípravkem DRONTAL JUNIOR. Očkována jsou ve věku 6. -  7. týdnů kvalitní vakcínou Eurican, Duramune nebo Vanguard a následně čipována. Při prvním očkování jsou důkladně prohlídnuta naším veterinárním lékařem. Velký důraz kladu na zdraví, je tedy pro mne velmi důležité vyšetření srdíčka.  Štěňátka i  jejich maminky krmím superprémiovým krmivem. Samozřejmě jim dopřávám i jiné ,,mňamky" jako tvaroh s glukopurem, jogurty Hollandia atd.
Štěňátka prodávám nejdříve od ukončeného 8.týdne a pouze vážným zájemcům. Vyžaduji trvalý kontakt, velice mi záleží na tom, že bude štěňátko žít v láskyplném domově. Neprodávám štěňátka obchodníkům a překupníkům!! Budoucí absolvování výstav není podmínkou, podstatné je pro mě to, že bude o štěňátko výborně postaráno:-)) Samozřejmostí je prodej štěňátka na základě kupní smlouvy. Ke štěňátku získá majitel navíc PET PAS, přihlášku do Shih-tzu klubu ČR, startovací balíček s krmivem a hračkou.
Majitelům mých odchovů ráda poradím s (nejen)výstavní péčí o srst, s výběrem vhodné kosmetiky a pomůcek na údržbu srsti.
V případě jakéhokoliv dotazu se budu těšit na Vaše zavolání na číslo 775 - 196 228 nebo napište mail na: sylva.lankova@email.cz

P.S.: zásadně nereaguji na SMS a maily typu: ,,Za kolik prodávate štěňata?"nebo ,,Kolik u Vás stojí štěně?"...toto se dá tolerovat leda na tržišti u stánku se zeleninou...Vím, že peníze jsou v dnešní době mnohdy ,,až na prvním místě", ale toto neplatí při koupi štěňátka...NESTOJÍM o zájemce, jejichž hlavním kritériem při koupi štěňátka je cena.  Neprodávám auto ani kus nábytku, ale živého tvora, jemuž v prvních týdnech života poskytuji maximum péče a lásky a to samé vyžaduji pro své štěňátko od nového majitele v budoucnu. Je prastará pravda, že ,,levně získaného" si člověk neváží. V dnešní době má mnoho lidí poněkud zvrácené hodnoty, mnohdy neváhají investovat mnoho tisíc za dovolenou u moře, za novou televizi, značkové oblečení...ale zaplatit 10 - 15 tisíc za budoucího kamaráda a nejlepšího přítele člověka, který nás nikdy nezradí a dělá náš život krásným po mnoho let, je pro ně příliš..z toho mi bývá smutno..

Naštěstí se mi takových lidí ozývá minimum a mám štěstí na moc fajn majitele mých štěňátek. Jsem jim vděčná za péči o ,,mé děti" a za pocit, že veškerá energie, kterou chovu věnuji, má smysl. Mé odchovy naplňují  život svých majitelů štěstím a radostnými momenty a já získávám nové přátele. To je pro mne ta největší odměna a štěstí v mém životě, který ze sta procent naplňují moje čtyřnohá zlatíčka:-)

Ing. Sylva Lanková  

 

TOPlist

aktualizováno: 08.11.2017 23:36:12